Džiaugiamės priklausydami didžiausiai kombučios gamintojų bendruomenei pasaulyje. „Kombucha Brewers International“ mielai priėmė mus į savo žemėlapį, kuriame – kombučios daryklos iš viso pasaulio.

Didžiausia kombučios gamintojų bendruomenė yra suburta Amerikoje. Čia šis gėrimas yra išsikovojęs tvirtas pozicijas gaivinančių gėrimų rinkoje, o šiuo nealkoholiniu gėrimu mėgaujasi ne tik sveiką gyvenimo būdą propaguojantys asmenys. Europoje kombučios rinka kasmet auga, o „Labas Kombučia“ prekinis ženklas taip pat spėjo iš Lietuvos pasiekti Kanarų salas, kur vietiniai jį įvertino itin teigiamai.

Nuo 2018 metų pavasario kombučios gamybą atnaujiname ir Kaune, tad jau labai greitai ir lietuviams pasiūlysime atsigaivinti kanapių, vaisių ar uogų skonių gėrimu.

KombuchaBrewers.org yra ne pelno siekianti tarptautinė organizacija, vienjanti kombučios gamintojus, besirūpinanti jų teisėmis ir kombučios paopuliarinimu visame pasaulyje. Mūsų prekinis ženklas jau nuo 2017 metų pabaigos priklauso šiai bendruomenei ir prisideda prie švietėjiškos misijos, padeda skleisti gerąją žinią apie kombučios vartojimo privalumus ir gamybos ypatumus.

Mėgaukimės kombučia ir būkime sveiki!