klasikinė kombučia

Natūralaus skonio fermentuotas arbatos grybo gėrimas – tai užmiršta klasika. Siūlome jį atrasti iš naujo ar tiesiog susipažinti su skania alternatyva pridėtinio cukraus turintiems gaiviesiems ar alkoholiniams gėrimams.

mėtų ir citrinų skonio

Mėtų ir citrinos gaiva – tai tikras vasariškas skonis, kurį teigiamai jau įvertino Ispanijos kurortuose poilsiaujantys svečiai. Gaivusis gėrimas ieškantiems natūralių skonių ir šilčiausi linkėjimai iš Kanarų salų.

kanapių skonio

Kombučia su maistinėmis kanapėmis – ir legalu, ir sveika. Subtilus skonis ir išsaugotos visos gerosios šio augalo savybės – tai dar viena dovana iš praeities. Niekada ne vėlu paragauti ir pamėgti.

kinrožių skonio

Bene ryškiausia – tiek spalvos, tiek ir skonio atžvilgiu. Dar šiek tiek vasaros, gaivos ir lengvumo. Ir viliojantys burbuliukai – su meile Jums.

ĮVAIRIŲ SkoniŲ GĖRIMŲ RINKINYS

Jei norite maloniai nustebinti ir  pradžiuginti savo draugus, kolegas ar šeimos narius. 4 arba 12 stilingų buteliukų rinkinys yra būtinas šaunaus vakarėlio akcentas, o taip pat labai patogus atsigaivinti kelionėje ar iškyloje gamtoje.

ĮVAIRIŲ  skoniŲ GĖRIMŲ RINKINYS

Ištikimiausi mūsų draugai jau įvertino patogius ir stilingus 0,33 l buteliukus ir jų pakuotes. Keturių buteliukų pakuotė – čiupkite ir mėgaukitės!